3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Studium w szkarłacie

Tekst
Z serii: Sherlock Holmes #1
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Tom pierwszy z serii klasycznych opowieści detektywistycznych Arthura Conan Doyle'a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki.

„Studium w szkarłacie” to pierwsza sygnowana przez Artura Conan Doyle'a książka o słynnym detektywie. W pustym londyńskim domu znalezione zostaje ciało E.J. Drebbera. Zagadkę jego śmierci rozwiązuje Holmes z pomocą Watsona.

Dla dzieci powyżej 7 lat.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 6+
  • Data dodania do LitRes: 10 grudnia 2020
Sir Arthur Conan Doyle "Studium w szkarłacie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Sherlock Holmes»
Estudio en Escarlata
El sabueso de los Baskerville
El signo de los cuatro
-5%
Wera Walesa
27 stycznia 2021

Bardzo dobrze napisana pierwsza powieść o najpopularniejszym książkowym detektywie naszych czasów i jego asystencie. Czyta się ją jednym tchem i trudno nie ulec fascynacji na punkcie ekscentrycznego Sherlocka. Doyle stopniuje napięcie, wprowadza nagłe zwroty akcji, wplata dobitne zdania, które sprawiają, że serce staje z zaskoczenia i ciekawości. Prawdziwy klasyk warty przeczytania. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę