Weekend w Monako

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Sycylijski milioner Rocco Barberi nie zrobił nic, by się dowiedzieć, dlaczego żona go opuściła. Dwa lata później otrzymuje od niej pozew o rozwód. Wówczas stawia warunek: podpisze dokumenty, jeśli najbliższy weekend żona spędzi z nim w Monako i będzie udawała, że znowu są razem. Nicole wie, że Roccowi chodzi tylko o interesy, lecz może te dwa dni będą okazją, by znów się do siebie zbliżyli…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 25 października 2019
Sharon Kendrick "Weekend w Monako" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Światowe życie Extra»
Pogoda na miłość
Umowa z księciem
Serce Sycylijczyka
-5%
Angelina Wiercinska
06 kwietnia 2020

"Weekend w Monako" pióra Sharon Kendrick to przyjemna historia o losach pewnego małżeństwa. Rocco Barberi, włoski milioner, w pewnym momencie zostaje opuszczony przez swoją żonę, bez słów wyjaśnienia. Kilka lat potem kobieta oczekuje rozwodu, jednak Rocco stawia jej warunek spędzenia kilku dni razem, jak gdyby nic się nie wydarzyło. Tytułowy weekend spędzony przez parę w Monako może okazać się albo ostatnia deską ratunku dla ich związku, albo ostatecznym rozwiązaniem. W grę wchodzą także interesy i wielka fortuna, które nie uspokajają sytuacji. Opowieść czyta się bardzo szybko, fabuła jest całkiem wciągająca, a bohaterowie dają się lubić. Gorąco polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę