3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Miesiąc marzeń

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Właściciel stoczni Ariston Kavakos obawia się, że Keeley Turner, z którą przed laty przeżył przelotną przygodę, teraz chce uwieść jego młodszego brata. Sądzi, że jest ona taka sama jak jej matka aktorka, która szuka bogatego mężczyzny, by żyć na jego koszt. Brat właśnie ma się zaręczyć z Greczynką z dobrego domu, a Ariston wie, że urokowi Keeley trudno się oprzeć. Najlepiej, by na jakiś czas zniknęła z Londynu. Proponuje jej dobrze płatną pracę przez miesiąc na swojej wyspie…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Sharon Kendrick "Miesiąc marzeń" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«One Night With Consequences»
Bound by the Billionaire\'s Baby
The Queen\'s Baby Scandal
Heiress\'s Pregnancy Scandal
-5%
Justyna Truszkowska
12 maja 2020

Ariston Kavakos, bogaty przedsiębiorca, chce jak najlepiej dla swojego ukochanego, młodszego brata. Dlatego gdy dowiaduje się, że Keely Turner, znana mu piękność i uwodzicielka, z którą kiedyś przeżył płomienny romans zaczyna się do niego zbliżać postanawia na jakiś czas odseparować kobietę proponując jej świetną ofertę pracy, z dala od jego brata, który ma się niedługo zaręczyć. Jednakże nie wszystko okaże się pójść zgodnie z planem. Z początku nie dawałam wielu szans tej opowieści, zaczęłam czytać z nudów. Ale szybko się rozkręciła i zaabsorbowała mnie na tyle by przeczytać ją jednym strzałem, więc mogę polecić.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę