Droga do marzeń

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Ellie Brooks marzy o lepszym życiu. Pracuje jako kelnerka w eleganckim hotelu na południu Anglii, ale w przyszłości chce zostać menedżerem i podróżować po świecie. Jest zdeterminowana zrobić wszystko dla kariery, lecz gdy do hotelu przyjeżdża grecki milioner Alek Sarantos, jeden wieczór z nim rujnuje jej plany. Pocałunek, na który mu pozwoliła, a o którym napisano w tabloidach, kosztuje ją utratę pracy. Kolejne spotkanie z Alekiem jeszcze bardziej komplikuje sytuację…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Sharon Kendrick "Droga do marzeń" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Światowe życie Extra»
Pogoda na miłość
Umowa z księciem
Serce Sycylijczyka
-5%
Patrycja Mistal
11 maja 2020

"Droga do marzeń" to opowieść o pracującej w luksusowym hotelu na stanowisku kelnerki Ellie Brooks, która marzy o tym, aby podróżować i zrobić karierę zawodową. Drogę do jej marzeń pokrzyżuje jej jednak pewien incydent z niezwykłym gościem hotelowym, którego skutki będą dla niej opłakane. Życie dziewczyny odwróci się do góry nogami za sprawą greckiego milionera Aleka. Sharon Kendrick w swojej książce pozytywnie zaskoczyła mnie kreacją głównej bohaterki, która naprawdę da się lubić. Postać Aleka jest nieco schematyczna, ale całą historię czyta się przyjemnie i szybko. Fani romansu będą wniebowzięci.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę