Angielskie święta

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Sycylijski milioner i arystokrata Niccolo da Conti nie może się pogodzić z faktem, że druhną na ślubie jego siostry jest dziewczyna, która kiedyś pozowała toples do zdjęć. Jednocześnie to właśnie ona – Alannah Collins – wzbudza w nim emocje, jakich nie odczuwał przy żadnej innej kobiecie. Liczy, że szybko pojawi się okazja, by Alannah trafiła do jego łóżka – na przykład wspólne święta w romantycznym otoczeniu. Bardzo się jednak myli co do niej…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Sharon Kendrick "Angielskie święta" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Światowe Życie Ekstra (gwiazdka)»
Angielskie święta
Marzenia nowożeńców
Wszystko za jedną noc
-5%
Milena Kochanek
29 września 2020

Czasami zastanawiam się za co tak lubię literaturę erotyczną. Wiem, że nie jest to górnolotna twórczość i nie zaznam tutaj intelektualnych wywodów, jednak to co w niej mnie fascynuje to bezprecedensowe ukazanie ludzkiej natury, która jest pokrętna i czasami kompletnie pozbawiona logiki w działaniu. Nie inaczej było z książką Sharon Kendrick pt. «Angielskie święta». Nie rozumiem głównego bohatera i to jest właśnie piękne!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę