W pułapce cieniTekst

Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Ten, któremu ufasz najbardziej, jest twoim największym wrogiem.


Prywatna detektyw Laura Wrońska prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego zaginięcia swojej nastoletniej kuzynki. Nieoczekiwanie zostaje wciągnięta w intrygę uknutą przez niebezpiecznego gangstera o pseudonimie Santos, kierującego zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się handlem narkotykami. Okazuje się, że dwie z pozoru zupełnie różne sprawy łączy więcej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać… Sytuacji nie ułatwia fakt, że również życie prywatne Laury zaczyna się komplikować. Jej nowy partner skrywa przed nią tajemnice, które wkrótce zaważą na jej przyszłości…


Laura wstała z krzesła i popatrzyła na zdjęcie Santosa. Czy byłaby w stanie teraz odpuścić? Gdy zainteresowała się sprawą i na nowo poczuła adrenalinę i chęć unicestwienia kolejnej osoby, która wyrządza na tym świecie wyłącznie zło? Czy mogłaby z tego zrezygnować na rzecz świętego spokoju? Nie, nie osiągnie go, dopóki nie zobaczy Santosa za kratkami. A więc pozostało jej tylko jedno wyjście.

– Jestem z wami – oznajmiła, zajmując miejsce u boku Maksa.

Gdyby wtedy wiedziała, na co tak naprawdę się porywa i co z tego wyniknie… Chyba nie podjęłaby takiej decyzji.


Sara Damaziak

Urodziła się w 1992 roku w Grudziądzu, aktualnie mieszka w Trójmieście. Ukończyła filologię germańską o specjalizacji translatorycznej na Uniwersytecie Gdańskim. Na co dzień pracuje w dziale finansowym jednej z gdańskich firm transportowych. Jej największą pasją są języki obce i muzyka. W wolnym czasie dużo czyta, tworzy fabuły kolejnych powieści, a także uczy się tureckiego. W 2018 roku nakładem wydawnictwa Novae Res ukazała się jej debiutancka powieść „Na pięciolinii słów”.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 23 grudnia 2020
Sara Damaziak "W pułapce cieni" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Bogusława Gawlik
24 stycznia

"W pułapce cieni" to moje pierwsze spotkanie z tą autorką i ze zdecydowaniem stwierdzam, że nie ostatnie. Jestem pod ogromnym wrażeniem talentu Sary Damaziak, jej styl trafia do mnie w stu procentach. Dodatkowo znalazłam tutaj ciekawą, dynamiczną akcję i niebanalną fabułę o trudnej miłości. Intrygująca pozycja do spragnionych nowości książkowych. Warto przeczytać, nie będziecie zawiedzeni.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę