Wbrew zasadom

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Jocelyn Butler pragnie tylko teraźniejszości, ale przyszłość czeka. Wkrótce wszystkie jej sekrety ujrzą światło dzienne…

Kilka lat temu Jocelyn pożegnała się w Stanach Zjednoczonych ze swoją tragiczną przeszłością i zaczęła nowe życie w Szkocji. Zakończyła żałobę, przepędziła demony i postanowiła już nigdy nie obdarzyć nikogo uczuciem. Życie samotniczki układało jej się całkiem nieźle, dopóki nie wprowadziła się do nowego domu na Dublin Street w Edynburgu, gdzie poznała mężczyznę, który wtargnął w jej starannie strzeżoną prywatność.

Braden Carmichael zawsze dostaje to, czego chce – a tym razem ma wielką ochotę zaciągnąć Jocelyn do łóżka. Wiedząc, jak bardzo obawia się ona stałych związków, proponuje układ bez zobowiązań, który zadowoli ich oboje. Zaintrygowana Jocelyn zgadza się, ale wkrótce zauważa, że Bradenowi nie wystarcza namiętność. Uparty Szkot chce poznać prawdziwą naturę dziewczyny – przeniknąć aż do jej duszy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
  • ISBN: 9788377785324
  • Tłumacz: Aldona Możdżyńska, Robert P. Lipski
  • Wydawca: Słowne (dawniej Burda Książki)
  • Spis treści
Samantha Young "Wbrew zasadom" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«On Dublin Street»
Zapomnieć o przeszłości
Cofnąć czas
W poświacie księżyca
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę