Teściowa

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Tekst
Teściowa
E-book
32 
Szczegóły
Opis książki

W tej rodzinie każdy coś ukrywa…

W rodzinie Goodwinów każdy ma coś do ukrycia. Relacje Lucy i jej teściowej Diany od początku nie układały się najlepiej. Lucy już podczas pierwszego spotkania z przyszłą teściową zorientowała się, że nie jest wymarzoną partnerką życiową dla jej idealnego syna. Któż jednak winiłby matkę za wygórowane oczekiwania? Zwłaszcza taką matkę! Ta kobieta to jeden z filarów społeczeństwa, orędowniczka sprawiedliwości społecznej, a przy tym wolontariuszka, niosąca pomoc potrzebującym. Zawsze miła, przyjazna, szczodra. Nikt nie ma powodu powiedzieć o niej złego słowa. Nikt, prócz Lucy.

Kilka lat po ślubie syna Diana odbiera sobie życie. W liście pożegnalnym mowa o nieuleczalnej chorobie, jednak autopsja wcale jej nie potwierdza. Inne elementy układanki też do siebie nie pasują. Czy ktoś mógł się przyczynić do śmierci Diany? Cień podejrzeń pada na najbliższych, spośród których to Lucy zdaje się mieć najsilniejszy motyw.

Jedno jest pewne: sekrety Goodwinów prędzej czy później ujrzą światło dzienne…

Powieści Hepworth to coś w sam raz dla wielbicieli „Wielkich kłamstewek”.

"Library Journal"

Sally Hepworth jest australijską pisarką, której powieści zostały do tej pory przetłumaczone na piętnaście języków. Liane Moriarty i Emily Giffin chwalą jej twórczość jako prozę kobiecą w najlepszym wydaniu, której lektura wręcz uzależnia. Autorka mieszka w Melbourne. Ma męża i trójkę dzieci.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 lipca 2020
  • ISBN: 9788381694193
  • Tłumacz: Agnieszka Barbara Ciepłowska
  • Lektor: Marta Grzywacz
  • Wydawca: Prószyński Media
  • Spis treści
Sally Hepworth "Teściowa" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Teściowa
E-book
32 
Rozalia Kapala
29 listopada 2020

Oj dawno nie czytałam tak rewelacyjnej książki. Historia trzyma w napięciu, bo co rusz ukazują nam się retrospekcje z przeszłości – z punktu widzenia Diany i Lucy (teściowej i synowej). Wszystko jasno wskazuje na to, że to z Dianą jest coś nie tak, ale im więcej się o niej dowiadujemy tym bardziej możemy ją zrozumieć. Autorka zbudowała świetną atmosferę, która sprawia, że książki nie da się odłożyć «na później». Wciąga od pierwszej strony… polecam :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę

Inne książki tego autora