Asystentka

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Ona jest w twoim domu. Ona kontroluje twoje życie. Teraz zamierza je zniszczyć. Przerażający i aktualny thriller psychologiczny autora bestsellerowej książki Bliźnięta z lodu.

Świeżo rozwiedziona Jo z przyjemnością wprowadza się do wolnego pokoju swojej najlepszej przyjaciółki. Zaawansowane technologicznie, luksusowe mieszkanie jest zarządzane przez asystentkę domową o nazwie Electra, która zajmuje się ogrzewaniem, oświetleniem – a czasem nawet Jo zwraca się do niej, gdy potrzebuje towarzystwa.

Wszystkie się zmienia, gdy pewnej nocy Electra wypowiada jedno zdanie, które rozrywa kruchy świat Jo na strzępy: „Wiem, co zrobiłaś”. Jo jest przerażona. Ponieważ w przeszłości zrobiła coś strasznego. Coś niewybaczalnego.

Tylko dwie inne osoby na całym świecie znają tajemnicę Jo. I nigdy nikomu by nie powiedziały. Prawda? Gdy ostra zima zatrzymuje Londyn, Jo zaczyna rozumieć, że Asystentka na półce nie chce po prostu kontrolować Jo; chce ją zniszczyć.

Asystentka jest definicją napięcia! Genialna i oryginalna, fachowo wykonana koncepcja. Ta książka wciągnie cię na pierwszej stronie i nie odpuści do ostatniej – a w moim przypadku nawet później. Niewiele książek nadal dręczy cię po zakończeniu czytania, ale autorowi udało się tego dokonać. Stylowo i perfekcyjnie napisana Asystentka jest praktycznie książką na jedno podejście.

– JEFFERY DEAVER, autor Kolekcjonera Kości

Przerażająca, wiarygodna i bardzo, bardzo wciągająca. Jedna z moich najlepszych lektur roku.

– LISA JEWELL

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 25 listopada 2020
  • Rozmiar: 320 str.
  • ISBN: 9788381432962
  • Tłumacz: Bartłomiej Nawrocki
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
S. K. Tremayne "Asystentka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Liliana Pelowska
18 stycznia

Przerażający, momentami wręcz obezwładniający thriller psychologiczny. Jo to młoda kobiet, freelancerka. Po nieudanym małżeństwie próbuje odbudować swoje życie i wprowadza się do mieszkania swojej najlepszej przyjaciółki Tabithy, które po brzegi naszpikowane jest inteligentną elektroniką. Jo zakłada też profil randkowy. Któregoś wieczoru jeden z jej domowych asystentów – Electra – niespodziewanie się odzywa. Od tego momentu wszystko wokół kobiety się wali, a my zastanawiamy się, czy to może objaw jej choroby psychicznej, czy naprawdę technologia przejęła kontrolę nad życiem Jo. Książka- rewelacja! Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę