3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Świt Wolności

Tekst
Autor:
Z serii: The Frontiers Saga #4
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Po wygranej bitwie z „Yamaro” Nathan zostaje bohaterem Corinair. Jednak sprawy nie toczą się tak gładko, jak można by się tego spodziewać. Kapitan de Winter nie daje za wygraną i podejmuje kroki, by przejąć „Aurorę” i zdobyć jej napęd skokowy. Na Corinair uaktywniają się takarańskie grupy antyrebelianckie i zaczynają realizować działania, których celem jest przejęcie przez Ta'Akarów całej władzy na planecie. Również rozmowy Nathana ze zbiurokratyzowanym rządem Corinair nie przynoszą spodziewanych rezultatów.

Wszystko sprzysięgło się przeciw załodze „Aurory” i wygląda na to, że sytuacja jest bez wyjścia. Czy Ziemianie stawią czoła nowym wyzwaniom?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 28 listopada 2020
  • Rozmiar: 320 str. 2 ilustracje
"Świt Wolności" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Daniel Kuczkowski
27 stycznia 2021

Bardzo lubię sagę «The Frontiers» i ucieszyłem się jak mogłem ponownie do niej wrócić. Czwarta już odsłona znakomitego cyklu science fiction nie zwalnia tempa, nowe przygody i niebezpieczeństwa czekają na załogę okrętu Aurora. Z radością stwierdzam, że autor trzyma świetny poziom serii. Oby tak dalej! Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę