Niebezpieczna gra

Tekst
Z serii: Thriller
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Niebezpieczna gra
Niebezpieczna gra
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 63,80  51,04 
Niebezpieczna gra
Audio
Niebezpieczna gra
Audiobook
Czyta Jerzy Zelnik
29,90 
Szczegóły
Niebezpieczna gra
Tekst
Niebezpieczna gra
E-book
26,90 
Szczegóły
Opis książki

Najlepszy nowojorski patomorfolog, Laurie Montgomery-Stapleton, wraca do pracy po urlopie macierzyńskim. Pierwsza sprawa, którą jej powierzono, choć z pozoru prosta, okazuje się wyjątkowo niebezpieczną zagadką.

Satoshi Machita, były naukowiec z uniwersytetu w Kioto, uzyskał właśnie cenny patent z dziedziny, która wkrótce ma się stać fundamentem medycyny regeneracyjnej – biznesu wartego być może biliony dolarów. Gdy umiera na zatłoczonym peronie nowojorskiego metra, Laurie musi rozstrzygnąć, czy to zgon z przyczyn naturalnych, czy może element niezwykłej intrygi.

Ci, którzy woleliby pozostać w cieniu, są gotowi zrobić wszystko, by Laurie przestała się interesować sprawą śmierci Satoshiego. Mimo anonimowych gróźb, patomorfolog z wyjątkową dociekliwością kontynuuje swoje dzieło, aż wreszcie groźby zostają spełnione, a ich ofiarą pada jej ukochany syn. Teraz Laurie staje w obliczu dwóch wyzwań: rozwiązania kryminalnej zagadki i ratowania własnego dziecka…

Robin Cook uważany jest za mistrza thrillera medycznego. Ukończył medycynę na Uniwersytecie Columbia, a także studia podyplomowe na Harvardzie. Jest autorem wielu powieści, w tym takich bestsellerów, jak Coma , Czynnik krytyczny , Ciało obce , Wstrząs czy Interwencja.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 29 stycznia 2020
  • ISBN: 9788380626935
  • Tłumacz: Maciej Szymański
  • Wydawca: Rebis
  • Spis treści
Robin Cook "Niebezpieczna gra" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Niebezpieczna gra
Audiobook
Czyta Jerzy Zelnik
29,90 
Książka należy do serii
«Thriller»
Bezwład
Noc
Nic bez ryzyka
-5%
Książka należy do serii
«Laurie Montgomery/Jack Stapleton»
Pandemia
Niebezpieczna gra
Geneza
-5%
Judyta Kaniewska
15 czerwca 2020

Ogólnie rzecz ujmując, lubię thrillery medyczne oraz oczywiście rewelacyjnego Robina Cooka! Dodatkowo kultura Japonii to mój konik, więc wątek yakuzy niezwykle przypadł mi tutaj do gustu. Jako fanka tego kraju i języka, wymieniane w książce nazwy japońskie nie stanowiły dla mnie problemu do zapamiętania, jednak uprzedzam, że dla osób nieobytych z językiem będzie to wymagało małego skupienia by połapać się w fabule:) Książki Cooka zawsze są dla mnie dużą przyjemnością, tym razem również utrzymał świetny poziom i zapewnił mi wciągającą lekturę. Nie przeczytałam jeszcze wszystkich książek autora, co mnie nawet cieszy, bo jeszcze tyle dobrego przede mną! Na pewno mogę polecić «Niebezpieczną grę» miłośnikom medycznych thrillerów.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę