Geneza

Audio
Z serii: Thriller
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Tekst
Geneza
E-book
39,90  29,13 
Szczegóły
Opis książki

MISTRZ THRILLERA MEDYCZNEGO POWRACA.

Kiedy na stół sekcyjny w nowojorskim Inspektoracie Medycyny Sądowej trafia ciało dwudziestoośmioletniej kobiety, Kery Jacobsen, wiele wskazuje na to, że doszło do przedawkowania narkotyków. Podczas sekcji okazuje się, że kobieta była w ciąży. Nikt nie wie, kto był ojcem dziecka. Czyżby jego tożsamość była kluczem do wyjaśnienia zagadki ostatnich chwil jej życia?

Aria Nichols, rezydentka prowadząca sprawę, postanawia wykorzystać kontrowersyjną metodę badawczą opartą na najnowszych osiągnięciach biotechnologii, by dotrzeć do tajemniczego ojca. Ktoś jednak robi wszystko, by zagadka śmierci Kery nigdy nie została wyjaśniona. Każdy, kto zbliży się do prawdy, może stać się kolejnym celem zabójcy…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 sierpnia 2020
  • ISBN: 9788381881685
  • Tłumacz: Maciej Szymański
  • Lektor: Baśka Liberek
  • Wydawca: Rebis
  • Spis treści
Robin Cook "Geneza" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Geneza
E-book
39,90  29,13 
Książka należy do serii
«Thriller»
Nic bez ryzyka
Ukryte na widoku
Polowanie
-5%
Edyta Nykiel
28 października 2020

Robin Cook stał się jednym z moich mistrzów thrillera medycznego, po przeczytaniu rewelacyjnej «Pandemii». Zachęcona więc pozytywnym odbiorem sięgnęłam po «Genezę». Książka ta okazała się angażująca fabularnie, przepełnioną ciekawostkami, zwłaszcza z genetyki, lekturą, która pozwala dodatkowo rozwinąć swoją wiedzę w tym temacie. Moim zdaniem, autor ten ma naprawdę wyjątkowy i oryginalny styl, nie spotkałam żadnego podobnego. «Geneza» zaintrygowała mnie od pierwszej strony i utrzymała zainteresowanie przez całą lekturę. Serdecznie polecam i zachęcam do przeczytania.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę

Inne książki tego autora