Żałobnica

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Видео
„Żałobnica” - nowy thriller Roberta Małeckiego!
Opis książki

Zmarli zawsze zabierają tajemnice do grobu.

Tym razem zrobili wyjątek.

Gdyby to był idealny związek, Anna jeszcze długo nie wyszłaby z żałoby po wypadku męża i pasierbicy.

Ale to nie było idealne życie. Ani idealne małżeństwo.

Anna bowiem nie była idealną żoną i macochą. W pogoni za szczęściem mogła znieść wiele, jednak śmierć bliskich zniszczyła wszystko z siłą sztormu.

Żałobnica, piękna kobieta po trzydziestce, dziedziczy po śmierci męża świetnie prosperujące przedsiębiorstwo i spory majątek. Niestety skrywane głęboko tajemnice po latach wypływają na wierzch i Anna orientuje się, że ktoś zaczyna manipulować jej życiem. Kobietę zalewa fala strachu, ale zanim wpadnie w nieprzeniknioną toń, będzie musiała stawić czoła mrocznej przeszłości.

I zrobi to.

Tym bardziej, że ukrywa jeszcze jeden sekret…

Hipnotyzujący thriller o samotności, sile rażenia kłamstw i toksycznej przyjaźni, która karmi żądzę zemsty.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 sierpnia 2020
Robert Małecki "Żałobnica" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Lucyna Stachiewicz
22 października 2020

Osadzona w polskich realiach historia Ani, kobiety w okolicy trzydziestki, która niedawno straciła w wypadku męża i pasierbicę. Kobieta odziedzicza firmę, mieszkanie i spory majątek. Traumatyczna sytuacja to jednak jedynie początek zagadkowych losów Anny, która jest niezwykle intrygującą bohaterką. Bardzo lubię styl tego autora i nie pierwszy raz czytam jego książkę. Zaliczam go też o jednego z moich ulubionych polskich pisarzy. Akcja w powieści jest wartka, a liczne zwroty fabularne powodują, że ciężko oderwać się od czytania. Dla mnie rewelacja. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę