ŻałobnicaTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zmarli zawsze zabierają tajemnice do grobu.

Tym razem zrobili wyjątek.

Gdyby to był idealny związek, Anna jeszcze długo nie wyszłaby z żałoby po wypadku męża i pasierbicy.

Ale to nie było idealne życie. Ani idealne małżeństwo.

Anna bowiem nie była idealną żoną i macochą. W pogoni za szczęściem mogła znieść wiele, jednak śmierć bliskich zniszczyła wszystko z siłą sztormu.

Żałobnica, piękna kobieta po trzydziestce, dziedziczy po śmierci męża świetnie prosperujące przedsiębiorstwo i spory majątek. Niestety skrywane głęboko tajemnice po latach wypływają na wierzch i Anna orientuje się, że ktoś zaczyna manipulować jej życiem. Kobietę zalewa fala strachu, ale zanim wpadnie w nieprzeniknioną toń, będzie musiała stawić czoła mrocznej przeszłości.

I zrobi to.

Tym bardziej, że ukrywa jeszcze jeden sekret…

Hipnotyzujący thriller o samotności, sile rażenia kłamstw i toksycznej przyjaźni, która karmi żądzę zemsty.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 sierpnia 2020
Robert Małecki "Żałobnica" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Osadzona w polskich realiach historia Ani, kobiety w okolicy trzydziestki, która niedawno straciła w wypadku męża i pasierbicę. Kobieta odziedzicza firmę, mieszkanie i spory majątek. Traumatyczna sytuacja to jednak jedynie początek zagadkowych losów Anny, która jest niezwykle intrygującą bohaterką. Bardzo lubię styl tego autora i nie pierwszy raz czytam jego książkę. Zaliczam go też o jednego z moich ulubionych polskich pisarzy. Akcja w powieści jest wartka, a liczne zwroty fabularne powodują, że ciężko oderwać się od czytania. Dla mnie rewelacja. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę