Zadra

Tekst
Z serii: Bernard Gross #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Zadra
Zadra
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 68,80  55,04 
Zadra
Audiobook
Czyta Piotr Grabowski
36,90  26,94 
Szczegóły
Zadra
E-book
39,90 
Szczegóły
Opis książki

Są kości i ślady, które rzucają nowe światło na tajemnicze zaginięcie pary studentów. Jednak zmowa milczenia trwa od lat.

Kiedy w podchełmżyńskim Grodnie opadają wieczorne mgły, komisarz Bernard Gross bada sprawę odnalezionych w pobliskim lesie kości. Nowe tropy zaprowadzą go do sprawy zagadkowego zaginięcia pary studentów sprzed szesnastu laty.

Im głębiej i dokładniej Gross będzie szukał, z tym większym trudem przyjdzie mu przedzierać się przez gąszcz traumatycznych wspomnień skłóconych ze sobą członków rodzin dwojga zaginionych. Prawda o tamtych zdarzeniach okaże się wstrząsająca.

Zadra to mroczna opowieść o niszczącej sile miłości, ale też o śmierci, która przedwcześnie zabierając bliskich, strąca w otchłań samotności.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 stycznia 2020
  • Rozmiar: 480 str. 98 ilustracji
Robert Małecki "Zadra" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Zadra
Audiobook
Czyta Piotr Grabowski
36,90  26,94 
Książka należy do serii
«Bernard Gross»
Skaza
Wada
Zadra
-5%
Wilhelmina Jacka
20 kwietnia 2020

Uważam, że cała seria jest doskonale zaplanowana przez autora, a «Zadra» wciągnęła mnie już od pierwszej strony. Zachęcona poprzednimi tomami, z wielką przyjemnością i pełna oczekiwań sięgałam po kolejną kryminalną powieść Pana Roberta Małeckiego. Jakże ucieszyłam się dostając po raz kolejny tak wyśmienity kąsek! Skomplikowana, makabryczna sprawa z zaskakującym rozwiązaniem, stopniowo rozkręcająca się, trzymająca w niecierpliwości akcja. Uważam, że to chyba najlepsza część do tej pory z Bernardem Grossem. Wyjątkowa. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę