Skaza

Tekst
Z serii: Bernard Gross #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Skaza
Skaza
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 66,80  53,44 
Audio
Skaza
Audiobook
Czyta Piotr Grabowski
36,90 
Szczegóły
Opis książki

Są ciała, nie ma zbrodni. Tylko krzyk z przeszłości domaga się prawdy.


Zimą 2018 roku ze skutego lodem jeziora obok Chełmży zostają wyciągnięte zwłoki nastolatka. Patolog jest pewien, że śmierć chłopca nastąpiła w wyniku utonięcia. Znamion przestępstwa nie nosi też ciało starszego, bezdomnego mężczyzny o nieustalonej tożsamości. Oba zgony łączy tylko mroźna noc. To jednak za mało, by rozpocząć śledztwo.


Zdaniem komisarza Bernarda Grossa pytań w obu sprawach jest zdecydowanie więcej niż odpowiedzi. Kiedy zaczyna je zadawać, mieszkańcy niewielkiego miasteczka nabierają wody w usta. Gross wie, że ich milczenie to mur, za którym czają się duchy przeszłości. Jeśli zdoła go przeskoczyć, dowie się, że kluczem do odkrycia prawdy jest wyjaśnienie starej sprawy tajemniczego zaginięcia małżeństwa niejakich Tarasewiczów…


Nowa mistrzowska seria Małeckiego. Mocna i mroczna.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
Robert Małecki "Skaza" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Skaza
Audiobook
Czyta Piotr Grabowski
36,90 
Książka należy do serii
«Bernard Gross»
Skaza
Wada
Zadra
-5%
Hilary Sak
06 kwietnia 2020

Książka bardzo mi się spodobała. Ma wszystko to, co powinna mieć dobra lektura. Jest energia, dynamizm, wielowątkowe wprowadzenie, podwójne morderstwo, postacie żyją, dialogi soczyste, bomba! Jest tu wszystko to, czego szukam w kryminałach. Serdecznie polecam fanom tego gatunku w prostym aczkolwiek niebanalnym ujęciu. Jestem pewien, że się wam spodoba.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę