3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Wschód-Zachód

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Robert M. Wegner

Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Wschód – Zachód

Honor i wierność, wytrwałość i żelazna wola. W książkach Roberta M. Wegnera odżywają dawne wartości, a pomiędzy barwnymi pojedynkami, intrygami, bitwami wielkich armii i krwawymi starciami jest miejsce na emocje, które potrafią skruszyć serce największego twardziela. Opowiadania z Północy, Południa, Wschodu i Zachodu składają się na epicką opowieść o egzotycznych światach różnych nacji, języków, wierzeń i magii. 

Opowieści z meekhańskiego pogranicza to – napisana z rzadko spotykanym w polskiej literaturze rozmachem – mocna proza, w której odnajdujemy nasze marzenia o szlachetności i odwadze. 

Za opowiadanie «Najlepsze, jakie można kupić» ze zbioru «Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Wschód-Zachód» autor otrzymał nagrodę Sfinks za rok 2010 w kategorii «Polskie Opowiadanie Roku»

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
Robert M. Wegner "Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Wschód-Zachód" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Fantastyka z plusem»
Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Wschód-Zachód
Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Niebo ze stali
Opowieści z meekhanskiego pogranicza. Północ-Południe
-5%
Książka należy do serii
«Opowieści z meekhańskiego pogranicza»
Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Niebo ze stali
Opowieści z meekhanskiego pogranicza. Północ-Południe
Pamięć wszystkich słów
-5%
acław Kote
01 czerwca 2021

Drugi tom opowiadań pana Wegnera jest równie doskonały, co poprzedni. W każdym opowiadaniu Wegner zaskakuje mnie tym jak lekko i ciekawie potrafi pisać o trudnych i nieraz wydawałoby się, że nudnych czynnościach. Obowiązkowa pozycja dla fanów doskonale napisanych historii z ciekawymi pełnymi życia postaciami. Ja biorę się za kolejny tom bo nie wytrzymałbym kolejnego roku bez tego świata. Już powoli się boję co ze sobą zrobię gdy skończę ostatni tom. Bardzo polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę