3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Jeszcze może załopotać

Tekst
Opowiadanie ze świata Meekhanu
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Opowiadanie

Armia Se-kochlandzkich koczowników Yawenyra przybyła pod stolicę Imperium. Z wieloma batalistami, katapultami, wieżami oblężniczymi, inżynierami, wyspecjalizowanymi grupami do szturmu murów i blisko stutysięcznym wojskiem jest w pełni przygotowana do oblężenia i zniszczenia Meekhanu. W jego obronie staje cesarz Kregan-ber-Arlens z armią meekhańczyków w sile nieco ponad osiemdziesięciu tysięcy. Mimo ogromnej przewagi wroga nie zamierzają się ugiąć i poddać, lecz walczyć do ostatniego tchu i człowieka, żeby obronić Imperium. Zapowiada się wielka wojna. Największa w dziejach Imperium, o której będzie się mówić przez wiele pokoleń.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
Robert M. Wegner "Jeszcze może załopotać" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Opowieści z meekhańskiego pogranicza»
Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Niebo ze stali
Pamięć wszystkich słów
Każde martwe marzenie
-5%
Mikołaj Gawel
01 czerwca 2021

Mega! Charyzmatyczne postaci, piękne lokacje, opisy walk działające na wyobraźnię, elementy dramatyczne, patetyczne i komediowe. Są spiski, upadki, improwizacje i szczęśliwe zbiegi okoliczności. «Jeszcze może załopotać» to świetne opowiadanie, polecam z całego serca fanom serii. Dodam, że lepiej czytać po zapoznaniu się co najmniej z 4 pierwszymi tomami :-)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę