Pola dawno zapomnianych bitewTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kontynuacja Łatwo być bogiem.

Połowa dwudziestego czwartego stulecia. Ludzkość po skolonizowaniu niemal dziesiątej części Ramienia Oriona trafia w końcu na obcą, zaawansowaną cywilizację, która nie wykazując najmniejszej woli kontaktu, rozpoczyna wojnę totalną. Stawką jest nie tylko podbój nowego terytorium, ale też fizyczne unicestwienie wroga..

Na jednej z ewakuowanych pośpiesznie planet zrehabilitowany kapitan Święcki toczy swoją prywatną wojnę o ocalenie jak największej liczby ludzi. Kolonia na Delcie Ulietty kryje jednak o wiele większą tajemnicę, która być może pozwoli odmienić losy całej wojny.

Łatwo być Bogiem to fascynujący wstęp do epickiej space opery. Czytając o przygodach barwnych postaci, takich jak załoga Nomady, czytelnik wstrzymuje oddech i odkrywa tajemnice, które mogą zmienić losy Galaktyki. – Nancy Kress, zdobywczyni nagród Hugo i Nebula.

W «Polach dawno zapomnianych bitew» Robert J. Szmidt wykazał się niezwykle bogatą wyobraźnią, opowiadając swoją historię z ogromnym wdziękiem i oryginalnością. Szczerze polecam – Mike Resnick, laureat nagród Hugo i Nebula.

Wartka opowieść o skorumpowanej załodze kolapsarowca, która eksplorując kolejne wrakowiska, odkrywa więcej, niżby chciała… Tak zaczyna się ta wciągająca lektura- Jack Campbell, autor bestsellerowego cyklu „Zaginiona Flota”

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788378189862
  • Redaktor: Urszula Gardner
  • Wydawca: Rebis
  • Spis treści
Robert J. Szmidt "Pola dawno zapomnianych bitew" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Science Fiction»
Pola dawno zapomnianych bitew
Przez ciemne zwierciadło
Czas poza czasem
-5%
Książka należy do serii
«Horyzonty zdarzeń»
Gamedec
Zwycięstwo albo śmierć
Kroniki jednorożca: polowanie
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę