Opowiadania z piaskownicy

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opowiadania z piaskownicy
Opowiadania z piaskownicy
E-book
19,90 
Szczegóły
Opis książki

Kolejne przygody Tomka, znanego z Opowiadań dla przedszkolaków. Codzienne życie niesie naszemu bohaterowi wiele przygód i przeżyć, na ogół zupełnie niezrozumiałych dla dorosłych.

Cześć! To ja, Tomek. Niektórzy mnie już znają z książki Opowiadania dla przedszkolaków. Znów mam do opowiedzenia mnóstwo ciekawych, zabawnych i niesamowitych historii. Wszystkie wydarzyły się w całkiem zwyczajnych miejscach  w domu, w piaskownicy na podwórku, w kinie, w windzie, u fryzjera, w tramwaju, w sklepie i - oczywiście - w przedszkolu. Ciekawe przygody mogą się przydarzyć wszędzie, nie tylko daleko stąd, i nawet w najzwyklejszy szary dzień. Bo tak naprawdę żaden dzień nie jest szary i zawsze coś się dzieje..


Opowiadania w znakomitej interpretacji Artura Barcisia.


Renata Piątkowska napisała i wydała już kilkanaście książek. Dwie z nich: "Opowiadania z piaskownicy" i "Nie ma nudnych dni" wpisano na złotą listę Fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom. W 2007 roku autorka otrzymała II nagrodę za książkę dla dzieci do lat 6 w konkursie literackim na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży im. Astrid Lindgren, zorganizowanym przez Fundację ABCXXI - „Cała Polska czyta dzieciom".

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • Czas trwania: 1 godz. 44 min 36 sek.
  • ISBN: 978-83-7551-228-1
  • Lektor: Artur Barciś
  • Wydawca: Bis
  • Spis treści
Renata Piątkowska "Opowiadania z piaskownicy" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Opowiadania z piaskownicy
E-book
19,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę