Opowiadania dla przedszkolaków

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zbiór opowiadań dla dzieci w których narratorem jest kilkuletni Tomek. Codzienne i niecodzienne zdarzenia widzimy jego oczami, a więc w sposób zwykle niedostępny dla dorosłych. Ciepłe, mądre i dowcipne opowiadania, których lektura sprawi wiele przyjemności dzieciom i dorosłym. Książka jest bogato ilustrowana.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7551-284-7
  • Artysta: Iwona Cała
  • Wydawca: Bis
  • Spis treści
Renata Piątkowska "Opowiadania dla przedszkolaków" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Sandra Boron
17 maja 2020

Zabawne, króciutkie historyjki o przygodach Tomka, przedszkolaka z ogromną wyobraźnią! Wszystkie opowiadania pisane są z perspektywy chłopczyka, który opisuje swoje emocje i uczucia w codziennych sytuacjach z kolegami i koleżankami w przedszkolu, ale i na podwórku i w domu. Razem z Tomkiem poznajemy otaczający go świat i uczymy się mądrości płynącej z popełniania błędów czy okazywania innym dobroci. Jednocześnie, opowiadania są lekkie i nie brakuje w nich humoru. Moje dzieci uwielbiają tę książkę, czytamy ją już kolejny raz z rzędu, niektóre fragmenty znają na pamięć. Rewelacyjna przygoda dla najmłodszych. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę