Biuro detektywistyczne Dziurka od klucza

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Dzieci od zawsze uwielbiają zagadki. Niestraszny im dreszczyk emocji i ciarki na plecach. Takich właśnie wrażeń dostarcza czytelnikom Biuro detektywistyczne Dziurka od klucza. Nawet odporni na uroki literatury, kiedy zaczynają czytać tę książkę, nie mogą się oderwać. Muszą się przecież dowiedzieć, jak skończy się kolejne śledztwo! Czytają więc z wypiekami na twarzy, analizują, łączą fakty, wyciągają wnioski i świetnie się przy tym bawią. Wiadomo, w przypadku tej autorki, o nudzie nie może być mowy! Zresztą przekonajcie się sami. Czas przyłożyć oko do dziurki od klucza i zerknąć, co ciekawego dzieje się po drugiej stronie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 02 kwietnia 2020
  • ISBN: 9788382089394
  • Artysta: Joanna Kłos
  • Wydawca: Literatura
  • Spis treści
Renata Piątkowska "Biuro detektywistyczne Dziurka od klucza" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«seria Z parasolem»
Zestaw urodzinowy
Jestem dużym tatą, ale czasami udaję kota
Biuro detektywistyczne t.2 Główka pracuje
-5%
Antoni Ziolkowski
17 kwietnia 2020

Rewelacyjna powieść detektywistyczna dla dzieci, pobudzająca wyobraźnię i wypracowująca sztukę dedukcji i myślenie przyczynowo-skutkowe, poprzez zabawę. Mój syn z wypiekami na twarzy czytał kolejne strony, z ciekawością wypatrując rozwiązania zagadki. Głównymi bohaterami są tutaj Mikołaj i Julek, dwójka chłopców przeżywająca fantastyczne przygody w swoich detektywistycznych śledztwach. Książka jest do tego pięknie zilustrowana i naprawdę ładnie wydana. Bardzo polecam książeczkę «Biuro detektywistyczne Dziurka od klucza».

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę