Moje życie jest mojeAudio

Opowieści o wolności i pożądaniu
Z serii: Poza serią
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Moje życie jest moje
Tekst
Moje życie jest moje
E-book
27,90  19,53 
Szczegóły
Opis książki

Jak wygląda w Polsce seks bez tabu? Od dominacji i swingu, przez kina porno i kluby go-go, po zmysłowe rytuały shibari. „Moje życie jest moje” to opowieść o wolności i pożądaniu wykraczających poza granice konwenansu. Mocna, intymna i szczera, wprowadzająca w doświadczenie ciała i seksu, który pochłania, zawłaszcza, a czasem niszczy. Historia o tym, kim chcielibyśmy być lub kim w swoich najskrytszych marzeniach i fantazjach naprawdę jesteśmy.

Bohaterki i bohaterowie Ryzińskiego pokazują, jak w odważnym seksie objawia się to, co najbardziej ludzkie: namiętność, egocentryzm, zachłanność, a także żarliwa, niekiedy bolesna miłość. I że wyzwolenie seksualne bywa najważniejszym wyzwoleniem życiowym.

Nie ma przecież jednego scenariusza na życie. Jest za to wiele o nim opowieści. Najciekawsze z nich to takie, w których opowiadający mówi: „Moje życie jest moje”. Albo: „Mój seks to ja”.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 15 września 2020
  • ISBN: 9788381910682
  • Lektor: Andrzej Chudy
  • Wydawca: Czarne
  • Spis treści
Remigiusz Ryziński "Moje życie jest moje" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Moje życie jest moje
E-book
27,90  19,53 
Książka należy do serii
«Poza serią»
Gambit królowej
Bezmatek
Przewóz
-5%
Kinga Swist
29 grudnia 2020

Dobrze napisany reportaż, który traktuje o różnych zjawiskach. Rozpoczynając od swobodnej wymiany partnerów i kontrolowanej zdradzie, zatrzymując się na dłużą chwilę przy fetyszach i nietypowych praktykach seksualnych, kończąc na kwestiach związanych z potrzebą identyfikowania się z orientacjami seksualnymi oraz płciami. Czyta się świetnie, na uwagę zasługuje szczególny język autora. Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę