Zerwa

Tekst
Seria z komisarzem Forstem. 5.
Z serii: Komisarz Forst #5
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Ostatnia część pentalogii z Wiktorem Forstem!

Zbocza gór znów spłynęły krwią. W środku sezonu turystycznego na Rysach odnalezione zostają zwłoki starszego mężczyzny, a sposób działania sprawcy prowadzi wyłącznie do jednego wniosku: wrócił ten, którego wszyscy się obawiali.

Oprócz monety w ustach, na nagim torsie ofiary znajduje się wycięty w skórze, krwawy napis: „Revertar ad Ierusalem in misericordiis”. Sytuacje komplikuje fakt, że ofiarę umieszczono na samym środku słupka granicznego, przez co śledztwo zamierzają prowadzić zarówno Polacy, jak i Słowacy.

W mieście i na szlakach wybucha panika, tymczasem Wiktor Forst budzi się w zakopiańskim szpitalu. Nie pamięta, co działo się z nim, od kiedy opuścił Polskę, by sprawdzić, co znajduje się w pewnej skrytce pocztowej…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • Rozmiar: 400 str. 2 ilustracje
Remigiusz Mróz "Zerwa" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Komisarz Forst»
Trawers
Deniwelacja
Zerwa
-5%
Brunon Pankowski
27 listopada 2019

Świetne zakończenie serii książek o wieloletnim komisarzu! Chociaż istnieją pogłoski, że ten bohater pojawi się w innych książkach autora, więc jest to dalekie od końca jego przygód.

Jedynym negatywnym, moim zdaniem, jest zwrot akcji z amnezją. Bardzo banalny odbiór.

Tami Qźmicz
31 sierpnia 2019

Fantastyczna seria! Zaskakująca akcja, dobre górskie tło… Bardzo dobry język, każde słowo w punkt. Dziękuję i gratuluję dzieła. To wielka przyjemność.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę