W cieniu prawaTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Galicja, 1909 rok. Mimo złej opinii i niejasnej przeszłości Erik Landecki zostaje przyjęty na czyścibuta w austriackim dworku. Jest przekonany, że los się do niego uśmiechnął. Pierwszej nocy ginie jednak dziedzic rodu, a cień podejrzeń pada na Polaka. Szybko pojawiają się spreparowane dowody, a Erik staje się głównym podejrzanym.


Musi walczyć nie tylko o swoją wolność, lecz także o życie – w zaborze austriackim karą za morderstwo jest bowiem śmierć przez powieszenie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
Remigiusz Mróz "W cieniu prawa" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zazwyczaj książki Pana Mroza biorę w ciemno. Tak było i tym razem, kupiłam bez czytania opisu, co poskutkowało miłym zaskoczeniem w kwestii fabuły i podtrzymaniem statusu Remigiusza Mroza jako mistrza polskiego kryminału w moim osobistym rankingu. Intryga za intrygą, kompletne skołowanie czytelnika odnośnie sprawcy zajścia, leje się krew, są makabryczne opisy, dla mnie klasa! Wciągająca i świetnie napisana, z reszta jak zwykle. Polecam gorąco «W cieniu prawa» jak i wszystkie książki tego autora!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę