3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Umorzenie. Joanna Chyłka. Tom 9

Tekst
Z serii: Joanna Chyłka #9
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Видео
"Umorzenie", Remigiusz Mróz - kontynuacja serialu "Chyłka"
Opis książki

Idealna rodzina. Szczęśliwe małżeństwo, kochająca żona i oddany mąż, dla którego dwójka dzieci jest całym światem. Wydawało się, że nic nie zakłóci idylli, którą cieszyli się Skalscy. Do czasu. Pewnej nocy sąsiedzi słyszą krzyki dochodzące z domu, a kiedy policjanci zjawiają się na miejscu, odnajdują bestialsko zamordowaną matkę i jej dzieci. Jedyny trop wiedzie do głowy rodziny, mimo że mężczyzna nigdy nie podniósł ręki na bliskich.

<br/>Dlaczego zabił? Co takiego sprawiło, że z idealnego męża zmienił się w potwora?

<br/>Joanna Chyłka ma świadomość, że ze względu na stan zdrowia każda sprawa może okazać się tą ostatnią. Decyduje się bronić oskarżonego, mimo że ten od razu przyznaje się do popełnienia okrutnej zbrodni. Sprawa wydaje się z góry przegrana, gdyby nie jeden istotny fakt – sprawca ma żelazne alibi, które przeczy jego winie. Sam jednak twierdzi, że zostało ono sfabrykowane.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Remigiusz Mróz "Umorzenie. Joanna Chyłka. Tom 9" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Toto517
13 listopada 2019

Wygląda na to, że każda kolejna część serii jest coraz lepsza. Chociaż pierwsze książki były jakoś lżejsze … Pod względem atmosfery. A im dalej, tym ciemniej. Ale myślę, że to tylko plus.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę