Szepty spoza nicości

Tekst
Z serii: Seweryn Zaorski #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Seweryn Zaorski po raz ostatni wraca do Żeromic, by sprzedać dom i na dobre zostawić za sobą tragiczną przeszłość. Formalności trwają dłużej, niż powinny – i wszystko wskazuje na to, że ktoś z premedytacją chce zatrzymać go w okolicy.  Tego samego dnia policja otrzymuje anonimową wiadomość, że w lasach Roztocza nieopodal miasteczka znajdują się poćwiartowane zwłoki brutalnie okaleczonego mężczyzny. Zaorski nie ma zamiaru się mieszać, ale kiedy o pomoc prosi go Kaja Burzyńska, nie potrafi odmówić.  Spoza nicości zaczynają dochodzić szepty tych, którzy nie mieli prawa przemówić…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 27 stycznia 2021
Remigiusz Mróz "Szepty spoza nicości" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Seweryn Zaorski»
Listy zza grobu
Głosy z zaświatów
Szepty spoza nicości
-5%
Agata Gościńsk
15 marca

Bardzo podobała mi się trzecia część tego cyklu. Porwała mnie historia Kai i Seweryna. To jedne z najlepiej wykreowanych przez Remigiusza Mroza postaci. Lubię historie, w których jest dużo pytań, na które trzeba znaleźć odpowiedzi. Jest ciekawie, momentami groźnie, głównie za sprawą okoliczności, z którym stykają się główni bohaterowie. Podsumowując, uważam że to bardzo dobra kontynuacja. Autor zapewne nieźle się napracował przeprowadzając research do tej historii.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę