Rewizja. Joanna Chyłka. Tom 3Tekst

Z serii: Joanna Chyłka #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Rewizja. Joanna Chyłka. Tom 3
Rewizja
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 66,80 53,44
Rewizja. Joanna Chyłka. Tom 3
Rewizja
Rewizja
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
36,90
Szczegóły
Opis książki

Szary człowiek kontra wielka korporacja. Dyskryminacja kontra tolerancja. Chyłka kontra Oryński. Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ich polisa na życie jest tak duża, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie spieszy się z jej wypłaceniem. Pogrążony w żałobie mężczyzna spodziewa się problemów, ale to, co go spotyka, przechodzi jego najśmielsze obawy... Ubezpieczyciel odmawia wypłaty, twierdząc, że to robotnik zamordował rodzinę. Zaraz potem prokuratura stawia mu zarzuty, a on rozpoczyna walkę o uniewinnienie i własny honor. Pomaga mu prawniczka, która niedawno pogrzebała całą swoją karierę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • Rozmiar: 500 str. 5 ilustracji
Remigiusz Mróz "Rewizja. Joanna Chyłka. Tom 3" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Rewizja
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
36,90
Książka należy do serii
«Joanna Chyłka»
Wyrok. Joanna Chyłka. Tom 10
Ekstradycja
Precedens
-5%

Korupcja, nękanie w Internecie, oskarżenia przez media … Wszystko to jest bardzo aktualne. Prawdopodobnie dlatego tak ciekawie było czytać. We współczesnym świecie trudno jest ukryć coś przed dziennikarzami, nawet jeśli jest to morderstwo. A jeśli dana osoba jest niewinna? Czy oprócz koszmaru procesu będzie w stanie wytrzymać publiczne potępienie społeczeństwa? Kilka lat temu czytałem kryminał na podobny temat, nie pamiętam autora, ale Mroz zrobił to jeszcze lepiej.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę