Przewieszenie

Tekst
Z serii: Komisarz Forst #2
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Podhalem wstrząsa seria wypadków w górach. Początkowo czarna passa wydaje się jedynie ciągiem pechowych zdarzeń, jednak śledczy ostatecznie odkrywają związek między ofiarami. Każe on sądzić, że ktoś morduje turystów na szlakach.

Dochodzenie prowadzi komisarz Forst. Szybko zdaje sobie sprawę z tego, że zabójstwa powiązane są ze sprawą, nad którą pracował z Olgą Szrebską. Zaczyna tropić mordercę, zbierając okruchy informacji, które ten zdaje się z premedytacją zostawiać.

Kiedy zbliża się do rozwiązania sprawy, doganiają go upiory z przeszłości. Wiktor Forst będzie musiał stawić czoła nie tylko człowiekowi, którego ściga, ale także ludziom gotowym zrobić wszystko, by go pogrążyć.

Powieść Remigiusza Mroza to prawdziwy rollercoaster – od serii brutalnych morderstw aż do zaskakującego zakończenia. Nie zapomnicie. Polecam.

Vincent V. Severski.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • Rozmiar: 390 str. 4 ilustracje
Remigiusz Mróz "Przewieszenie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Komisarz Forst»
Trawers
Deniwelacja
Zerwa
-5%
Arnold Matczak
27 listopada 2019

Drugi tom bardziej mi się podobał niż pierwszy: wydaje się bardziej wiarygodny. Konfrontacja komisarza i potwornego maniaka jest bardzo dobrze opisana, przypominam sobie Hannibala Lectera i Clarissę Starling! ))) Mróz jest bardzo podstępnym pisarzem, w dobrym tego słowa znaczeniu, ponieważ odrzucił opis tej historii do następnego tomu. Jestem jednak pewien, że przeczytaliby to bez takich sztuczek.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę