3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Precedens

Tekst
Z serii: Joanna Chyłka #12
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Видео
Precedens. Remigiusz Mróz przedstawia 12. tom serii o Joannie Chyłce.
Opis książki

Do Joanny Chyłki z nietypową sprawą zgłasza się jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Twierdzi, że za moment popełni przestępstwo, i chce, by to właśnie prawniczka z Żelaznego & McVaya ją broniła. Zanim Chyłka ma okazję zastanowić się, jak zapobiec tragedii, jest już za późno. Kobieta brutalnie morduje swoją ofiarę, a wszystko to transmituje w mediach społecznościowych.

<br/>Śledczy dysponują niepodważalnymi dowodami w postaci nagrania oraz śladów DNA – i nie mają wątpliwości co do winy aktorki. Ta jednak nie przyznaje się do zarzucanego czynu, zapewniając Chyłkę i Kordiana, że w istocie popełniła przestępstwo doskonałe. I że nie zostanie za nie skazana.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 września 2020
Remigiusz Mróz "Precedens" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Feliks Libera
28 września 2020

Seria Remigiusza Mroza o Joannie Chyłce nieprzerwanie mnie fascynuje. Autor ma niezwykłą wyobraźnię, a każda jego kolejna przeczytana przez mnie książka wygląda dla mnie jak gotowy scenariusz na film akcji. W «Precedensie» mamy do czynienia ze zbrodnią doskonałą, która postawi przed prawniczką prawdziwe wyzwanie. Nietypowe okoliczności zbrodni i zamieszana w sprawę znana aktorka, która pomimo dowodów jej winy nie przyznaje się do popełnionego przestępstwa. Książka wciągnęła mnie na długie godziny i dostarczyła prawdziwa dawkę emocji. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę