3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Parabellum 3. Głębia osobliwości

Tekst
Z serii: Parabellum #3
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Trzeci tom kultowej sagi historycznej Remigiusza Mroza!

Fala nazizmu zalewa Europę. Polacy resztkami sił walczą z okupantem, a ich człowieczeństwo zostaje wystawione na próbę.


Jest rok 1940. Braci Zaniewskich czeka daleka i niebezpieczna droga. Po odnalezieniu przyjaciela z armii Bronek postanawia przedostać się na Zachód, gdzie mają formować się polskie oddziały. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem, a decyzja podjęta pod wpływem chwili zupełnie odmieni los chłopaka. Tymczasem Staszek, rozdzielony z Marią, niechybnie zmierza prosto na spotkanie śmierci w obozie koncentracyjnym.

Po drugiej stronie barykady pewien oficer SS będzie musiał zdecydować, czy ważniejsza jest dla niego lojalność wobec kraju, czy wobec ludzi…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 sierpnia 2019
Remigiusz Mróz "Parabellum 3. Głębia osobliwości" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
JXY ANONIM
19 lipca 2020

Całą trylogię przeczytałem w niespełna tydzień, i był to najlepiej spożytkowany czas w życiu. Z tomu na tom było coraz lepiej, a ten tom tylko pokazał że Mróz ma talent jak nikt inny. Na początku podchodziłem do tej książki sceptycznie, lecz strona za stroną było coraz lepiej, polecam każdemu

Lena Turowska
23 grudnia 2019

Oblicze II wojny światowej przedstawione bez przebierania w słowach. Ta część ma w sobie najmniej elementów fantastycznych, jest za to makabryczna, realna i pełna smutku, choć zdarzają się i elementy humorystyczne. Remigiusz Mróz zaserwował gratkę nie tylko dla swoich czytelników ale również dla osób zainteresowanych tematyką wojny czy nazizmu. Książka wciąga na długie godziny, pochłonęłam w jeden wieczór.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę