3 książki za 35 oszczędź od 50%

Parabellum 1. Prędkość ucieczki

Tekst
Z serii: Parabellum #1
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Balbina Wielgus
23 grudnia 2019

O Remigiuszu Mrozie słyszałam bardzo dużo dobrego i wielu znajomych mi go polecało, ale jakoś długo nie mogłam się zdobyć na przeczytanie pierwszego tomu Parabellum. Książki na tematy historyczne nigdy nie przyciągał mojej uwagi, może dlatego, że nie byłam fanką historii w szkole :-) Remigiusz Mróz jednak pisze tak dobrze, że pomimo całej otoczki historycznej chce się czytać dalej. Uwielbiam jego książki. Największy plus za to, że trzyma w napięciu do samego końca.

Bardzo podziwiam Remigiusza Mroza, bo pisząc swoje książki zawsze szczegółowa zgłębia temat i to w tych książkach widać. Są bardzo dobrze dopracowane, szczegółowe, wszystko ma sens, dostajemy na talerzu piękną i zgraną całość, bez żadnych niedomówień. Na szczególną uwagę zasługują rewelacyjnie zarysowani bohaterowie i niesamowicie wciągająca akcja,która nie pozwoli odłożyć tej książki na później. Z ogromną ciekawością i przyjemnością sięgnę po kolejny tom.

Klan NowiPL
19 lipca 2020

Genialna książka genialnego autora. Tym razem «mroźno» było w czasach 2 wojny światowej. Książka w przystępny sposób pokazuje losy ludzi podczas wojny – nie heroicznych bohaterów którzy w pojedynkę pokonują całą armie, lecz zwykłych ludzi takich jak ja czy Ty. Mróz w najlepszej postaci.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę