3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Oskarżenie. Joanna Chyłka. Tom 6

Tekst
Z serii: Joanna Chyłka #6
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Видео
Oskarżenie
Opis książki

Od serii brutalnych morderstw pod Warszawą minęły cztery lata. Sprawcę ujęto, skazano, a potem osadzono w więzieniu. Dowody wskazujące na dawną legendę „Solidarności” były nie do podważenia.

Mimo to pewnego dnia mecenas Joanna Chyłka otrzymuje list od żony skazańca, w którym kobieta twierdzi, że odkryła nowe dowody na niewinność męża. Prawniczka przypuszcza, że to jedna z wielu spraw, którym nie warto poświęcać uwagi…

Przynajmniej do czasu, aż kobieta ginie, a materiał DNA jednej z ofiar zabójcy zostaje odnaleziony w innym miejscu przestępstwa. W dodatku wszystko wydaje się w jakiś sposób związane z Kordianem Oryńskim…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • Rozmiar: 440 str.
Remigiusz Mróz "Oskarżenie. Joanna Chyłka. Tom 6" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Wendelin Mlynek
27 listopada 2019

Po poprzedniej książce z serii zdałem sobie sprawę, że na pewno będę czytał dalej – i nie przegrałem! «Oskarżenie» okazało się jeszcze lepszy! Nawet pomimo tego, że było dość wcześnie, aby przewidzieć rozwiązanie, wrażenia są nadal najbardziej pozytywne. Tajemnice przeszłości, opozycja polityczna, brutalne morderstwa … i gwiezdne pytania: czy przestępca jest naprawdę winny, czy nie? Każdy ma swoją prawdę, a my dowiadujemy się o życiu w cieniu każdej strony następnej próby. Dobrze napisane, jak zawsze!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę