3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

O pisaniu. Na chłodno

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W kraju, w którym rzekomo nikt nie czyta, jego książki rozchodzą się w milionach egzemplarzy.

W wieku trzydziestu lat został najpopularniejszym współczesnym polskim pisarzem.


Kim jest? Jak tworzy?


W tej książce Remigiusz Mróz daje się poznać od dotychczas skrzętnie skrywanej strony. Opisuje swoją pisarską drogę i trzyma czytelnika w napięciu, niczym w jednym ze swoich najlepszych kryminałów. Odkrywa kulisy własnego warsztatu, a ostatecznie udowadnia, że każdy z nas nosi w sobie przynajmniej jedną nienapisaną książkę.

Wszystko to robi na chłodno, ale także z przymrużeniem oka – dzięki czemu pozycja ta to nie tylko wyczerpujące kompendium pisarskie dla wszystkich, którzy myślą o stworzeniu własnej powieści, lecz porywająca, zabawna i momentami poruszająca lektura.""


Remigiusz Mróz daje się poznać od dotychczas skrzętnie skrywanej strony. Opisuje swoją pisarską drogę i trzyma czytelnika w napięciu, niczym w jednym ze swoich najlepszych kryminałów.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 marca 2019
Remigiusz Mróz "O pisaniu. Na chłodno" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Henryka Jankiewicz
03 lutego 2020

Powyższa książka składa się z dwóch części – o nim samym, o jego drodze do tego kim został, oraz poradnika dla początkujących pisarzy. Niezmiernie interesująca pozycja, nawet dla mnie, osoby która nie planuje kariery pisarskiej.. :) Bardzo lubię twórczość Remigiusza Mroza, czytałam wszystkie jego powieści. «O pisaniu. Na chłodno» kupiłam głównie ze względu na część autobiograficzną, ale druga część również okazała się być bardzo ciekawą. Cała książka jest utrzymana w ciepłym, lekkim klimacie. Czytając ją miałam wrażenie, że autor jest moim dobrym znajomym, który opowiada mi swoją historię. Relacja autor-czytelnik, którą buduje Mróz jest niesamowita. Humorystyczne wstawki i niebanalny język sprawiają, że książka «czyta się sama.» Obowiązkowa pozycja dla fanów twórczości Remigiusza i dla początkujących pisarzy!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę