3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Lot 202

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zwyczajna, piątkowa noc w Nowej Hucie. Kamery monitoringu u zbiegu dwóch ulic rejestrują młodego chłopaka o drugiej piętnaście. Nie ma go na nagraniu z przecznicy dalej…

Sześć lat później, podkomisarz Agnieszka Oliwa odnajduje ciało chłopaka w Opolu. Wszystko wskazuje na to, że w wyjątkowo osobliwy sposób popełnił samobójstwo.

Tymczasem z Okęcia startuje samolot z premierem na pokładzie. Zwykły lot do Toronto ma potrwać dziewięć godzin i trzydzieści pięć minut. Szybko okazuje się jednak, że najprawdopodobniej nigdy nie dotrze do celu… rozpoczyna się wyścig z czasem, a jedyną poszlaką jest chłopak, który niegdyś zaginął na krakowskich ulicach.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 maja 2020
Remigiusz Mróz "Lot 202" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Makary Jedlinski
14 września 2020

Nie należę do grona miłośników Remigiusza Mroza. Posiadam na swoim koncie czytelniczym kilka książek autora ale nigdy nie było efektu wow. Mam jednak przyjaciela mola książkowego, który nie dał by mi żyć gdybym nie zgodził się w końcu przeczytać «Lotu 202». Ciężko przyznać mi się do bycia tak upartym, ale muszę uderzyć się w pierś, ponieważ książka okazała się naprawdę świetna. Nie mogłem się oderwać przez długie godziny, ze zniecierpliwieniem wyczekując jak zakończy się ten cały chaos. Zawrotna akcja i pokręcona fabuła momentami wprawiały mnie w konsternację, ale podejrzewam, że to celowe zagranie autora. Musze powiedzieć, że tym razem było to naprawdę pozytywne zaskoczenie. Polecam serdecznie.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę