Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1Tekst

Z serii: Joanna Chyłka #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1
Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1
Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1
E-book
23,90 20,08
Szczegóły
Opis książki

Manipulacje, intrygi i bezwzględny prawniczy świat…

Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Wina wydaje się oczywista, a morderca przez 10 dni nie pozbywa się ciał swych ofiar.

W kancelarii Żelazny&McVay sprawę prowadzi Joanna Chyłka, nieprzebierająca w środkach prawniczka, która zrobi wszystko, by odnieść zwycięstwo w ostatecznej batalii sądowej. Pomaga jej młody aplikant – Kordian. Mimo różnicy wieku ich znajomość rozwija się nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. Tymczasem ich klient zdaje się prowadzić własną grę, której reguły zna tylko on sam. Nie przyznaje się do winy, ale też nie zaprzecza, że jest mordercą.

Dwoje prawników zostaje wciągniętych w wir manipulacji, który sięga dalej, niż sami mogliby przypuszczać.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
  • Rozmiar: 410 str. 2 ilustracje
Remigiusz Mróz "Kasacja. Joanna Chyłka. Tom 1" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Joanna Chyłka»
Umorzenie. Joanna Chyłka. Tom 9
Wyrok. Joanna Chyłka. Tom 10
Ekstradycja
-5%

To dla mnie pierwszy tom nowej serii autora, a początek wydaje się obiecujący! Seria thrillerów o dwóch prawnikach – mężczyźnie i kobiecie, bardzo różniących się od siebie, ale połączonych wspólnym celem. Biznesmeni, psychopaci, obrzydliwi przestępcy … Jak można istnieć na tym świecie, a nawet bać się sprawiedliwości? Fabuła jest interesująca, intrygująca i nieprzewidywalna. Niektóre recenzje piszą, że mnogość terminów prawnych mnie nudzi, ale przeciwnie, podobało mi się. Na pewno będę czytać dalej!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę