Inwigilacja. Joanna Chyłka. Tom 5

Tekst
Z serii: Joanna Chyłka #5
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Inwigilacja. Joanna Chyłka. Tom 5
Inwigilacja
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 69,80  55,84 
Inwigilacja. Joanna Chyłka. Tom 5
Tekst
Inwigilacja. Joanna Chyłka. Tom 5
E-book
29,90  21,83 
Szczegóły
Inwigilacja. Joanna Chyłka. Tom 5
Audio
Inwigilacja
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
39,90  29,13 
Szczegóły
Видео
Inwigilacja - Remigiusz Mróz
Opis książki

Chłopak, który zaginął kilkanaście lat temu na wakacjach w Egipcie, odnajduje się na jednym z warszawskich osiedli. Posługuje się innym imieniem i nazwiskiem, i mimo że rodzice rozpoznają w nim syna, on sam utrzymuje, że nie ma z zaginionym nic wspólnego.

Sytuację komplikuje fakt, że po przejściu na islam i powrocie do Polski mężczyzna znalazł się na celowniku służb. Gdy pojawiają się zarzuty, że przygotowuje zamach terrorystyczny, zwraca się o pomoc do prawniczki, która niegdyś zasłynęła obroną pewnego Roma.

Joanna Chyłka niechętnie podejmuje się sprawy. Słynie bowiem nie tylko z ciętego języka, ale także z niechęci do obcych. W dodatku nie jest przekonana, czy jej nowy klient w istocie nie planuje zamachu…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
Remigiusz Mróz "Inwigilacja. Joanna Chyłka. Tom 5" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Inwigilacja
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
39,90  29,13 
Książka należy do serii
«Joanna Chyłka»
Precedens
Afekt
Egzekucja
-5%
Radosław Jankiewicz
27 listopada 2019

W tej książce, moim zdaniem, największe pasje, w porównaniu do poprzednich powieści z serii. Temat terroryzmu w twoim rodzinnym mieście, stolicy twojego kraju, nie pozostawi nikogo obojętnym. Czytasz i myślisz: ale to może się naprawdę zdarzyć! Polskie dziecko, które zaginęło w Egipcie, przeszło na islam i stało się narzędziem terrorystów. Nic dziwnego, że ta sprawa i Joanna dotknęły tak głęboko, jak to możliwe. Interesujące było zaobserwowanie, w jaki sposób jej osobowość została ujawniona w nowy sposób w związku z opisywanymi wydarzeniami.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę