Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4Tekst

Z serii: Joanna Chyłka #4
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka, z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy, mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu.

Spisek na szczytach władzy? Polityczna zemsta? A może sędzia jest winny?

Oskarżony zwraca się o pomoc do znajomej ze studiów, Joanny Chyłki. Nie wie, że prawniczka, która niegdyś brylowała w salach sądowych, teraz zmaga się z chorobą alkoholową i upiorami z czasów młodości.

Razem zaczynają odkrywać tropy prowadzące do miejsc, gdzie zasady prawa nie sięgają…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • Rozmiar: 520 str. 3 ilustracje
Remigiusz Mróz "Immunitet. Joanna Chyłka. Tom 4" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Joanna Chyłka»
Wyrok. Joanna Chyłka. Tom 10
Ekstradycja
Precedens
-5%

To czwarty tom z serii. Joanna musi bronić nie tylko przestępcy, ale prawdziwego sędziego! Czy jest winny czy nie? Nie zrozumiesz do samego końca. Być może po prostu padł ofiarą gier politycznych. I ten moment jest bardzo dobrze opisany w książce: brudna bielizna polityków. A także, jak zawsze, dużo legalnej kuchni, ze wszystkimi szczegółami. Jest tyle pułapek! Tak żyjesz i nie wiesz … Ale to wszystko dzieje się w naszych czasach!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę