3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Ekstradycja

Audio
Z serii: Joanna Chyłka #11
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Видео
Remigiusz Mróz powrócił!
Opis książki

Minęło kilka miesięcy, od kiedy Joanna Chyłka uciekła z kraju. Ślad po niej zaginął i mimo że wystawiono za nią Europejski Nakaz Aresztowania, służby nie potrafią odnaleźć żadnego tropu. Przez cały ten czas nie skontaktowała się z nikim w Polsce i nawet Kordian nie wierzy już w to, że Chyłka kiedykolwiek znajdzie sposób, by nawiązać z nim kontakt.

Oryński tymczasem przyjmuję sprawę człowieka, który wybudził się po półtorarocznej śpiączce w klinice. Ukrainiec, Witalij Demczenko, jest oskarżony o to, że wtargnął do jednej z restauracji na Powiślu i zastrzelił trzy osoby. Motywu nigdy nie ustalono, nie udało się też odnaleźć narzędzia zbrodni ani świadków. W dodatku Witalij nie pamięta niczego, co wydarzyło się przed tym, zanim znalazł się w stanie wegetatywnym.

Pamięta jedno: że ma dla Oryńskiego wiadomość od Chyłki.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 26 marca 2020
  • Czas trwania: 11 godz. 47 min 52 sek.
  • ISBN: 9788366553408
  • Lektor: Krzysztof Gosztyła
  • Wydawca: Czwarta Strona
Remigiusz Mróz "Ekstradycja" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Marcin Kabacinski
23 grudnia 2020

Ekstradycja to już jedenasty tom serii z Chyłką, której wyczekiwałem po urwanym zakończeniu poprzedniej części. Minęło już kilka miesięcy, od kiedy Joanna uciekła z kraju, ślad po niej zaginął i nawet Interpol nie potrafi jej zlokalizować. W tym wszystkim próbuje odnaleźć się Zordon. Nie jest to jednak łatwe. Dla zajęcia czymś myśli przyjmuje sprawę Witalija Demczenko, Ukraińca, który jest oskarżony o zastrzelenie trzech osób w restauracji na Powiślu. Po przeczytaniu naprawdę widać, że Mróz jest w świetnej formie. Dla prawdziwych fanów pozycja obowiązkowa. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę