3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Ekspozycja

Tekst
Z serii: Komisarz Forst #1
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nieuchwytny zabójca. Mroczna tajemnica z przeszłości.Zaskakujący finał. Termin ekspozycja ma przynajmniej pięć znaczeń. Podobnie wieloznaczny jest każdy krok mordercy.Pewnego ranka turyści odkrywają na Giewoncie makabryczny widok – na ramionach krzyża powieszono nagiego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że zabójca nie zostawił żadnych śladów.Sprawę prowadzi niecieszący się dobrą opinią komisarz Wiktor Forst. Zanim tamtego ranka stanął na Giewoncie, wydawało mu się, że widział w życiu wszystko. Tropy, jakie odkryje wraz z dziennikarką Olgą Szrebską, doprowadzą go do dawno zapomnianych tajemnic… Winy z przeszłości nie dadzą o sobie zapomnieć. Okrutne zbrodnie muszą zostać odkupione.Trylogia z komisarzem Forstem.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • Rozmiar: 400 str. 5 ilustracji
Remigiusz Mróz "Ekspozycja" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Józefina Drzymala
27 listopada 2019

Seria książek o komisarzu Forsta nie jest nawet detektywem, ale raczej przygodowym gatunkiem. Bardzo dynamiczna fabuła, na pewno nie będziesz miał czasu się nudzić! Biedny komisarz trzęsie się z boku na bok, przechodzi od jednej zmiany do drugiej i zawsze ryzykuje życie. Fajny człowiek! To bardzo interesujące, co stanie się dalej, już czytając następną książkę.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę