Deniwelacja

Tekst
Seria z komisarzem Forstem Tom 4
Z serii: Komisarz Forst #4
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Gdzie jest Wiktor Forst?

To pytanie zadają sobie zakopiańscy śledczy, gdy topniejący w Tatrach śnieg odsłania makabryczny widok na zboczach Giewontu. Odnalezione zostają zwłoki grupy kobiet, których za życia nic ze sobą nie łączyło.

Żadna wycieczka nie zaginęła zimą na szlakach, a wszystkie ofiary wypadków w górach zostały odnalezione. W dodatku na ciałach nie ma żadnych śladów świadczących o tym, by doszło do zabójstw. Kiedy w Zakopanem znikają jednak kolejne kobiety, nie ma wątpliwości, że na Podhalu pojawił się seryjny zabójca.

Policja odkrywa ślad prowadzący do Wiktora Forsta. Problem polega na tym, że nikt nie wie, gdzie od roku przebywa były komisarz…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • Rozmiar: 410 str. 3 ilustracje
Remigiusz Mróz "Deniwelacja" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Komisarz Forst»
Trawers
Deniwelacja
Zerwa
-5%
Albin Bryskin
27 listopada 2019

Pamiętam, jak powiedział Mróz, że trzecia część będzie ostatnią z serii o komisarzu Forsta. Bardzo się cieszę, że tak nie jest. Naprawdę podobał mi się ten niestandardowy bohater, chcę nadal śledzić jego przygody. Po wszystkim, co spotkało go w poprzednich książkach, zastanawiałem się, co jeszcze autor by mu wymyślił. I Mróz mnie nie rozczarował. Jednak jak zawsze.

Alina Beata
02 sierpnia 2019

Pierwsze trzy części «wciągnęłam» i z zapałem sięgnęłam po następną.

Cóż trochę się zawiodłam, ale zdecydowanie nie na tyle żeby nie sięgnąć po następną część. Forst to Forst nie da się go nie lubić, chociaż jak na tak inteligentnego faceta wchodzenie znowu w nałóg to chyba przesada :). Nie bez znaczenia jest to że u Mroza niejako możemy odnajdywać miejsca w jakiś sposób znane. Tutaj nadal mamy Zakopane, chociaż dołożył też trochę «luksusowych» rozrywek dla bogatych.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę