Chór zapomnianych głosów

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Chór zapomnianych głosów
Chór zapomnianych głosów
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 66,80  53,44 
Chór zapomnianych głosów
Audio
Chór zapomnianych głosów
Audiobook
Czyta Krzysztof Plewako-Szczerbiński
34,90  25,48 
Szczegóły
Opis książki

Okręt badawczy „Accipiter” przemierza bezkres kosmicznej próżni, a jego załoga pogrążona jest w głębokiej kriostazie. Nieliczni świadomi są dramatu, który rozgrywa się na pokładzie.


Astrochemik Håkon Lindberg budzi się przedwcześnie z kriogenicznego snu i widzi, jak ginie jeden z ostatnich członków załogi.


Prócz niego rzeź przetrwał tylko nawigator, Dija Udin Alhassan.


Czy to on jest odpowiedzialny za fiasko misji? A może stoi za tym jakaś niewypowiedziana siła? Obca cywilizacja? Nieokreślony byt? Ludzkość podróżuje między gwiazdami, odkrywa miriady światów, ale nigdy nie napotkała żadnych oznak życia.


Chór zapomnianych głosów to SF z tempem właściwym powieściom sensacyjnym, intrygą iście kryminalną i klimatem rodem z horrorów. Zakończenie powinno zaskoczyć nawet najbardziej przewidującego czytelnika.  


„Niesamowita podróż przez czas i przestrzeń! Mróz wnikliwie przygląda się ludzkiemu pragnieniu, by zrozumieć to, co nieznane”.

Blake Crouch


„Zapierający dech w piersiach debiut w bardzo ryzykownym gatunku. Czekam na więcej!”

Dmitry Glukhovsky


„Fantastyczna powieść mistrza polskiego kryminału, w której autor śmiało mierzy się z dylematami godnymi Stanisława Lema”.

Robert J. Szmidt


„Remigiusz Mróz zna się na rzeczy – wciąga czytelników na pokład czasoprzestrzennego rollercoastera, którego trasa wiedzie przez oszałamiające zwroty akcji. Trzymajcie się mocno!”

Michael Cobley

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 18 grudnia 2019
Remigiusz Mróz "Chór zapomnianych głosów" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Chór zapomnianych głosów
Audiobook
Czyta Krzysztof Plewako-Szczerbiński
34,90  25,48 
Teofil_0520
20 lutego 2020

Z a moją opinię niech posłuży fakt, że po przeczytaniu tej książki czułem niewymowna pustkę i chęć na więcej! Rewelacyjna pozycja, Mróz jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, biorę go w ciemno i polecam każdemu! Niezwykle dynamiczna akcja trzyma w napięciu przez cały utwór.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę