Wpada na Raj. Tworzą nieśmiertelnośćTekst

Autor:
Przeczytaj fragment
Wspieraj autora, a książka stanie się Twoja!
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

Tajne laboratorium «Lazaret». Nieograniczone finansowanie i możliwości. Eksperymenty wykraczające poza granice rozumu. Połączenie ludzkich dusz, jak połączenie komputerowe, jaką nową boską psychikę tworzy? Nie tylko rozumowanie jest nauką w działaniu; schematy, rysunki, projekty, romantyczne marzenia i mroczne pragnienia. Czy ludzie sami znajdą drogę do Raju?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 maja 2019
  • Rozmiar: 180 str. 15 ilustracji
  • ISBN: 9785449676283
  • Prawa autorskie: Издательские решения
  • Spis treści
Czy książka narusza prawo?
Złóż skargę dotyczącą książki
Rem Word "Wpada na Raj. Tworzą nieśmiertelność" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Medard Flora
19 maja 2020

Bardzo ciekawa książka, napisana w formie eseju. Na pierwszy rzut oka widać ,że nie jest prosta, język autora na pewno zmusza czytelnika do pełnego skupienia. Lektura poruszająca zagadnienia uspołecznionej świadomości, jakoby ludzie niczym komputery podłączali się do wspólnej sieci. Dla mnie – jako miłośnika fantasy i science fiction książka «Wpada na Raj. Tworzą nieśmiertelność» była czymś kompletnie nowym w kręgu przeczytanych przeze mnie książek na ten temat. Mocno skupiona na problematyce etycznej, ale nie wychodząca poza tematykę technologiczną. Bardzo się ciesze, że ta książka trafiła w moje ręce. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę