Żywa nauka – 2. Naturalne komiksy

Tekst
Autor:
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

Nowy rodzaj fizycznej interakcji — pole Pauli. Ewolucja kolejno przeprowadzanych eksperymentów jako wehikułu czasu. Komunikacja podobnych form. Sensacyjne doświadczenia na kuchennym stole. Klasyczna nauka. A jednak na temat badań trochę wzruszająca science fiction. Jest droższy niż pieniądze.

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
12+
Data dodania do LitRes:
27 czerwca 2019
Rozmiar:
70 str. 26 ilustracji
ISBN:
9785449699619
Prawa autorskie:
Издательские решения
Spis treści
Czy książka narusza prawo?
Złóż skargę dotyczącą książki
Rem Word "Żywa nauka – 2. Naturalne komiksy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Отзывы 1

Сначала популярные
Adriana Dacko

Często słyszy się, że nauka fizyki czy chemii w szkołach jest uboga w praktykę, a przesycona teorią. Młodzi ludzie na lekcjach się nudzą, nie widzą sensu w pojęciach wykładanych na zajęciach, nie rozumieją odzwierciedlenia eksperymentów na zajęciach w rzeczywistości, a podręczniki są starej daty. Świetnym rozwiązaniem i uzupełnieniem wiedzy w szkole może być druga cześć rewelacyjnej publikacji «Żywa nauka. Naturalne komiksy». Publikacja, która w naprawdę wspaniały sposób pokazuje zależności praw fizycznych i chemicznych w codziennym życiu i ukazuje ich prawdziwą naturę w praktyce. Taka nauka gwarantuje powodzenie i frajdę. Polecam zdecydowanie!

Оставьте отзыв