Żywa nauka. Komiksy o wszechświecie

Tekst
Autor:
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

Prędkość światła. Nieustający ruch. Wehikuł czasu. Antygrawitacja. Komunikacja podobnych form. Teleportacja Sensacyjne doświadczenia na kuchennym stole. Klasyczna nauka. Świat jest w nowym świetle. Jest droższy niż pieniądze.

Szczegółowe informacje
Ograniczenie wiekowe:
12+
Data dodania do LitRes:
02 maja 2019
Rozmiar:
110 str. 75 ilustracji
ISBN:
9785449672896
Prawa autorskie:
Издательские решения
Spis treści
Czy książka narusza prawo?
Złóż skargę dotyczącą książki
Rem Word "Żywa nauka. Komiksy o wszechświecie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Отзывы 1

Сначала популярные
Iwona Walska

Skuszona tytułem sięgnęłam po «Naturalne komiksy». Moja wyobraźnia eksplodowała w tamtym momencie, pomyślałam, że to świetny pomysł, natura jest sama w sobie interesująca, nie trzeba wymyślać dodatkowych fabuł aby stworzyć komiks! Jednak jak się okazało przeliczyłam się – książka owszem ma sporo ilustracji, ale nie jest komiksem. Nie mniej jednak, zaczęłam czytać. Choć moje oczekiwania były inne, muszę przyznać, że lektura zainteresowała mnie. Sporo fizyki i chemii opisanej w codzienności człowieka, zrozumiałym językiem i z przydatnymi przykładami, tak, jak moim zdaniem powinny być one wykładane w szkołach. Ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu świetnie się bawiłam czytając, książka zainteresowała mnie i sporo wyjaśniła.

Оставьте отзыв