Trudna miłość. Mama i ja

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Trudna miłość. Mama i ja
Tekst
Trudna miłość. Mama i ja
E-book
34,99 
Szczegóły
Opis książki

Wzruszająca opowieść Reginy Brett o miłości do swojej mamy, która nie potrafiła kochać własnej córki. Przejmujące wspomnienia pisarki z dzieciństwa, ale i z dorosłości, kiedy podjęła próbę prawdziwego poznania i pokochania chorej na alzheimera matki.

W mocnych, a zarazem uzdrawiających słowach Regina Brett portretuje trudną relację rodzic–dziecko. Sięga zarówno do pięknych, jak i trudnych chwil, kreśląc niezapomnianą historię bólu, przebaczenia, a wreszcie – wszechogarniającej miłości.

Swoją książkę dedykuje wszystkim czytelnikom, zwracając się do nich z przesłaniem, aby zawsze starali się kochać tkwiące w nich dziecko.

„To ja mam być dla siebie dobrą mamą. To ja mam kochać siebie bezwarunkowo, zarówno zranioną, jak i szczęśliwą czy poszukującą swojej drogi. Nie muszę niczego w sobie zmieniać. Wystarczy, że pokocham siebie taką, jaką jestem. Mocniej, niż kochała mnie mama”.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 26 października 2020
  • ISBN: 9788366575622
  • Tłumacz: Olga Siara
  • Lektor: Joanna Jeżewska
  • Wydawca: Insignis Media
  • Spis treści
Regina Brett "Trudna miłość. Mama i ja" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Trudna miłość. Mama i ja
E-book
34,99 
w.marta793
19 sierpnia 2021

Trudna historia, przeczytanie jej trochę trwało… Zaburzona relacja z matką na wielu plaszczyznach… ale nie tylko. Opowieść o tym, co dzieciństwo pakuje nam do plecaczka na wyprawę w resztę życia. Jeżeli ktoś się zastanawia, że może powinien przeczytać, to zdecydowanie powinien.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę