Roczniki Ekonomiczne Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy 10 (2017)PDF

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Na łamach Roczników Ekonomicznych KPSW są zamieszczane oryginalne prace naukowe w ramach: Rozpraw i studiów (artykuły naukowe, eseje), Materiałów z badań oraz Miscellanea (recenzje, opinie, streszczenia rozpraw doktorskich i habilitacyjnych, sprawozdania z konferencji, kroniki) o treściach ekonomicznych i socjoekonomicznych z następujących grup tematycznych: makroekonomia, polityka gospodarcza i regionalna, mikroekonomia, zarządzanie, zastosowanie metod ilościowych w ekonomii (ekonomia matematyczna, statystyka, ekonometria), historia myśli ekonomicznej, historia gospodarcza. Wszystkie prace są recenzowane przez specjalistów z wiodących ośrodków akademickich w kraju.

Roczniki Ekonomiczne KPSW notowane są w bibliograficzno-pełnotekstowej bazie dziedzinowej z zakresu nauk ekonomicznych i pokrewnych BazEkon, która jest bazą referencyjną ankiety czasopisma naukowego MNiSW, w bibliograficzno-pełnotekstowej bazie The Central European Journal of Social Sciences and Humanities (CEJSH), a także indeksowane w IC Journal Master List. Informacje o artykułach publikowanych w Roczniku znajdują się w polskiej bazie cytowań POL-index. „Roczniki Ekonomiczne KPSW” są również indeksowane w bazie bibliograficznej polskich naukowych czasopism humanistycznych i społecznych

BazHum.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 23 lipca 2019
  • Całkowity rozmiar: 0 MB
  • Całkowity liczba stron: 0
  • Rozmiar stron: x мм
  • Redaktor: Andrzej Czyżewski
  • Wydawca: Kujawsko-Pomorska Wyższa Szkoła w Bydgoszczy
"Roczniki Ekonomiczne Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy 10 (2017)" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę