Izolacje 1/2015PDF

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W numerze m.in.:

– oceniamy stany graniczne zmęczenia konstrukcji żelbetowych w ujęciu norm krajowych i

europejskich,

– stawiamy oceny techniczne papom zgrzewalnym,

– omawiamy problemy związane z wykonaniem dylatacji brzegowych tarasów i balkonów

– zajmujemy się badaniami izolacyjności cieplnej wysokoprężnych pianek stosowanych do montażu stolarki budowlanej,

- piszemy o tym jak dobierać powłoki ochronne na okładzinach z płyt warstwowych przeznaczonych do budowy obiektów do hodowli i przetwórstwa żywności,

– przedstawiamy jakie są etapy przygotowania podłoża pod uszczelnienie, piszemy o warunkach dostawy i składowania materiału na placu budowy, przebiegu kontroli jakości robót i procedurach ich odbioru, nadto wymieniamy metody wykonywania spoin oraz piszemy o badaniach nieniszczących i niszczących,

– zajmujemy się projektowaniem budynków biurowych z wykorzystaniem nowych materiałów termoizolacyjnych m. in. pod kątem przedstawienia analizy kosztów i grubości ocieplenia ścian wentylowanych w odniesieniu do powierzchni biurowych zgodnie z wymaganiami izolacyjności cieplnej, które zaczną obowiązywać od 2017 r. i od 2021 r.


***


Miesięcznik IZOLACJE ukazuje się na rynku od 1996 r. Każdy numer stanowi kompendium wiedzy o technologiach i materiałach z zakresu izolacji termicznych, akustycznych, technicznych i hydroizolacji. Na łamach Izolacji przedstawiamy rozwiązania stosowane w nowoczesnym i energooszczędnym budownictwie. Objaśniamy normy i zagadnienia prawne.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 26 lipca 2019
  • Całkowity rozmiar: 0 MB
  • Całkowity liczba stron: 0
  • Rozmiar stron: x мм
  • Redaktor: praca zbiorowa
  • Wydawca: Medium
"Izolacje 1/2015" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę