3 książki za 35 oszczędź od 50%

Gniazdo. Rodzima wiara i kultura. Nr 2 ( 27 ) / 2022

PDF
0
Recenzje
Niedostępna w sklepie
Oznacz jako przeczytane
Powiadom mnie po udostępnieniu:
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zapraszamy do zakupu numeru 2(27)/2022 Gniazda – ogólnopolskiego pisma o rodzimej wierze i kulturze, tworzonego przez rodzimowierców dla rodzimowierców i miłośników Słowiańszczyzny.


Wiosna to czas, kiedy przyroda w końcu budzi się do życia, co z kolei również nas pobudza do dalszego działania – nie zwalniamy tempa i oddajemy w Wasze ręce kolejny już numer „Gniazda”, który możecie zamawiać w naszym sklepie! W najnowszym wydaniu kolejna porcja skłaniających do refleksji rozważań teologicznych: o rodzimowierczym ateizmie, naturze bogów czy codzienności sacrum. Także tym razem docieramy do wielu ciekawych miejsc: na Łużyce, śladami zamurowanego bożka, nad Lednicę, gdzie przyglądamy się zatopionemu kompleksowi osadniczemu z wczesnego średniowiecza (dziękujemy kwartalnikowi „Archeologia Żywa” za możliwość przedruku artykułu), czy w okolice Szczecinka, gdzie natrafiono na współczesne ślady miejsca kultu. Z kolei w Warszawie pytamy Krystynę Jankowską, co nowego w Stowarzyszeniu Kulturowym „Kołacz”. Do tego relacje z imprez tematycznych. Nie zabraknie naszych stałych rubryk. Dzieci zachwycą się opowiadaniem o tajemniczym gościu, który niespodziewanie zawitał do lasu Kniejomira. Nieco starszym tradycyjnie polecamy ciekawostki ze świata nauki oraz pełen recenzji dział literacki. Muzycznie również obrodziło: przygotowaliśmy dla Was wywiady z kapelą Córy Mary oraz Pawłem „Rudobrodym” Leniartem z zespołu Diaboł Boruta. Do tego jak zwykle moc recenzji płytowych oraz raport koncertowy. To wszystko i jeszcze więcej w najnowszym numerze „Gniazda”. Zapraszamy!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 18 maja 2022
  • Całkowity rozmiar: 0 MB
  • Całkowity liczba stron: 0
  • Rozmiar stron: x мм
  • Redaktor: Stanisław Lipski
  • Wydawca: FNCE
"Gniazdo. Rodzima wiara i kultura. Nr 2 ( 27 ) / 2022" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę