Opis książki

Nina od zawsze czuła, że coś jest nie tak.

 I miała rację.

 Wyspa Księżniczki Kamili huczy od plotek i urywanych rozmów.  Kolejne  osoby zarządzające sierocińcem św. Hildegardy robią, co w ich mocy, by  położyć temu kres.

 W tym czasie współczesne wampiry szykują się do bezpardonowej wojny  mającej przypomnieć światu ich prawdziwą moc i przeznaczenie. Gromadzą  sojuszników, spiskują, uwodzą. Ale czy poradzą sobie ze swoim  największym wrogiem – wewnętrzną, chciwą i nienasyconą Bestią?

 W świecie magii i mistycznych sekretów pewna dziewczyna o włosach  czerwonych jak krew stara się poradzić sama ze sobą, swoim darem i tym,  co oznacza dla jej bliskich. A nie ma zbyt wiele czasu – już wkrótce  podchody się skończą i będzie musiała zdecydować, za co chce walczyć.


 Ulexia Faust (ur. 1999 r.)


 Przeciętna 14-letnia gimnazjalistka o nieprzeciętnych zainteresowaniach.  Najtrudniej pogodzić jej rolę uczennicy z licznymi pasjami. Ma bzika na  punkcie wszelkiego rodzaju mitologii i kontrowersyjnych postaci  historycznych, z których czerpie inspiracje. Kinomanka i fanka muzyki  klasycznej.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 16 marca 2019
Ulexia Faust "Córka ognia i krwi" – pobierz epub lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej z 120 znaków