3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Tylko jedna szansa

Tekst
Autor:
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Tylko jedna szansa
Tylko jedna szansa
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 63,50  50,80 
Tylko jedna szansa
Tylko jedna szansa
Audiobook
31 
Szczegóły
Opis książki

Tylko jedna szansa to trzecia, długo oczekiwana część bestselerowej serii królowej romansu, Simony Ahrnstedt. Powieść pełną seksu, miłości i napięcia, czyta się jednym tchem. Dwoje ludzi, którzy są swoimi przeciwieństwami, za sprawą przeznaczenia spotyka się w samym sercu zimowej Norrlandii.

Ambra Vinter jest dziennikarką i pracuje w największym szwedzkim dzienniku. To bystra, odważna idealistka. Popełniła jeden błąd i popadła w niełaskę. Dostaje teraz zlecenie, którego nikt inny nie chce. Zostaje wysłana do skutej mrozem, pokrytej śniegiem i pogrążonej w wiecznych ciemnościach Kiruny. Ale prześladują ją demony przeszłości i coś, co miało być prostym zadaniem wkrótce się komplikuje.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia spotyka Toma Lexingtona. Specjalistę do spraw bezpieczeństwa i byłego komandosa, który po tym, jak przeżył katastrofę helikoptera i niewolę, wycofał się i schronił w chatce w lesie. Straumatyzowany i opuszczony jest na dnie. Ma tylko jeden cel: odzyskać kobietę, która odeszła z innym. Ostatnią rzeczą jakiej potrzebuje jest zadzierająca nosa dziennikarka z dużego miasta. A ostatnim czego potrzeba Ambrze jest nieokrzesany macho.

Los jednak sprawia, że ich ścieżki cały czas się krzyżują. Tom i Ambra w końcu odkrywają w sobie, nowe, zupełnie zaskakujące strony. I namiętność, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyli.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 17 lutego 2021
  • Data powstania: 2018
  • Rozmiar: 630 str. 2 ilustracje
  • ISBN: 978-83-8110-577-4
  • Tłumacz: Irena Muszalska
  • Prawa autorskie: Sonia Draga
  • Spis treści
"Tylko jedna szansa" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Tylko jedna szansa
Audiobook
31 
Brygida Kosek
30 sierpnia 2021

Dobry romans na długie zimowe wieczory. Jeśli szukacie lekkiej, ale mocno zmysłowej lektury na zabicie czasu to ta książka będzie idealna. Jest to trzecia część z cyklu i jest utrzymana w takim samym stylu jak poprzednie. Nie jest to może wybitna literatura, ale sięgając po pozycje takich pisarek jak Ahrnstedt trzeba się z tym liczyć. Czytanie podobnych książek ma być miłym spędzaniem czasu. Jeśli ktoś szuka czegoś podobnego to polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę